Elitkent Mersin | Mersin 2017 Kent Rehberi
MÜŞTERİ HİZMETLERİ: +90 (324) 326-3346      

TEKNOLIFE

07 February 2018 Written by 
Published in HİZMET ÜRÜN


Firmamız uzman cep servis Mersin Yenişehirdeki müşterilerimizin telefon arızalarını en profesyonel şekilde çözümleyerek sizleri yeniden cihazlarınıza kavuşturmaya devam ediyor. Cep telefonu ürünleriniz için profesyonel teknik servis' arıza, tamir, bakım ve onarım hizmeti sunulmaktadır.Mutlaka işinde uzman ve işini peryodik olarak iyi bilen servislerde  arıza tamir işlerinizi yaptırmanızı öneririz. Firmamız uzman cep servis den herhangi bir teknik bilgi veya fiyat almak, isterseniz çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışımız ile cep telefonlarınızda meydana gelen tüm sorunları hızlı bir şekilde çözen ekibimiz ekonomik fiyatlar ile garantili servis sunmaktadır. Hizmetlerin kalitesi ve güvenilirliği maksimum seviyelere çıkarılmaktadır. Tüm bu önemli noktaların farkında olarak uzun yıllar hizmet vererek cep telefonu teknik servis alanında ilerleyebilmek adına gerekli çalışmalara ara vermeden devam etmekteyiz. Halka Açık Kalite EN İyi Yatırımdır.

Firma Bilgileri

  • Adres: BAHÇELİEVLER MAHALLESİ, 18. CD. No:4, 33140 Yenişehir/Mersin
  • Telefon: 0 (324) 325 82 52
  • Sektör: HİZMET ÜRÜN
Read 362 times
Rate this item
(0 votes)
More in this category: « ÜTÜLERİZ SİS GRUP »
Login to post comments

E-BÜLTEN

Markaların bülten ve kampanyalarından ilk sizin haberiniz olsun.

ELİT KENT MERSİN

Doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, optimum bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme telaşı aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktayız.

TAKİP ET:

BİZE ULAŞIN

Adres:
Aydınlıkevler mah. Dumlupınar cad. Yusuf gök apt. Kat:2 No:5 ( Dumlupınar lisesi karşısı - duru patiseri üzeri ) Yenişehir - Mersin
Telefon:
+(90) 324 326-3346
Gsm:
+(90) 532 480-2470
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.elitkentmersin.com