Elitkent Mersin | Mersin 2017 Kent Rehberi
MÜŞTERİ HİZMETLERİ: +90 (324) 326-3346      

TAC KIDS

12 February 2018 Written by 
Published in EĞİTİM

Gülen Yüzlerimiz Akıllı Yarınlarımız İçin
0324 326 58 26 - 0530 978 60 48

- İngilizce Konuşturuyoruz
- Montessori Eğitim Yapıyoruz
- Okulumuzda Akıl Oyunları Atölyesi Mevcuttur.
- Çocuklarımıza Kepek-Buğday Ekmeği ve Köy Yumurtası Yediriyoruz.

Tac ailesi olarak izlediğimiz yolda diğer kurumlara örnek model olacağız.Yaptığımız ilkler ile yeni yöntemlerin kapılarını açacak, eğitime pratiklik getireceğiz. Yapacağımız yeniliklerle ve kurum felsefemiz ile örnek kurum olacağız.

Çünkü; farklıyız.

Yapacağımız çalışmalarla yıllarca Mersin'de fark oluşturacak saygın bir kurum meydana getireceğiz. Kendi ilkelerimiz doğrultusunda, kendi tarzımız ile hareket edip ve kendi yöntemlerimizi geliştireceğiz. Bu sayede geleneksel yöntemlerin dışına çıkıp, öğrenmeyi kolaylaştırmaya çalışacağız.

Çünkü; Duyarlıyız

Öğrenciler bizim çocuklarımız, veliler bizim dostlarımız. Onlar için çalışıp, daha iyi bir toplum için bireyler yetiştireceğiz. Doğaya, hayvanlara ve insanlara olan saygımızla hareket edip, Tac Eğitim Kurumları olarak hayatlara mutlu izler bırakmak istiyoruz.

Çünkü; biz bir aileyiz.

20 yıl boyunca çalışanlarımız, öğrencilerimiz ve velilerimizle bir aile olduk. Kurduğumuz samimiyet ve birikimlerimizle Tac Eğitim Kurumları’nı güçlü temeller üzerine inşa ettik. Kurum felsefemiz her zaman bir şeyleri iyileştirmek oldu ve bu ideal ile yapabileceklerimizin en iyisini yapmak için çalışıyoruz.

Çünkü; yenilikçiyiz.

Başarıda kararlılığın, disiplinin ve tecrübenin yanında teknolojik imkanların da fark oluşturduğunu biliyoruz. Bu yüzden değişen dünyayı, gelişen teknolojiyi takip ederek öğrencilerimize en iyiyi sunmaya çalışacağız. Kullandığımız teknolojik donanımlarla öğrencilerimize başarı yolunda destek olacağız.

Çünkü; öncüyüz. Dünya büyük bir hızla dönüyor, hayat daha da büyük bir hızla değişiyor. Bu hıza ayak uydurmak, değişimi yakalamak için çalışıyoruz biz de. İnsanları ve diğer kurumları bu gelişime dahil etmek için yaptığımız çalışmalarla, eğitim konusunda yapılan tüm yenilikleri Mersin'e ilk biz getiriyoruz.

Gülen Yüzlerimiz Akıllı Yarınlarımız İçin.

Firma Bilgileri

  • Adres: Menteş Mah.İstemihan Talay Cad.2514 Sk.No:4 Yenişehir/MERSİN
  • Telefon: 0530 978 60 48
  • Faks: 0324 326 58 26
  • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Sektör: EĞİTİM
Read 485 times Last modified on Monday, 12 February 2018 09:33
Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

E-BÜLTEN

Markaların bülten ve kampanyalarından ilk sizin haberiniz olsun.

ELİT KENT MERSİN

Doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, optimum bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme telaşı aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktayız.

TAKİP ET:

BİZE ULAŞIN

Adres:
Aydınlıkevler mah. Dumlupınar cad. Yusuf gök apt. Kat:2 No:5 ( Dumlupınar lisesi karşısı - duru patiseri üzeri ) Yenişehir - Mersin
Telefon:
+(90) 324 326-3346
Gsm:
+(90) 532 480-2470
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.elitkentmersin.com